О компании

ТОВ «Амальгама Люкс» здійснює випуск косметичної продукції на власних виробничих потужностях, що дозволяє контролювати і забезпечувати якість на всіх етапах виробництва.

Косметичні продукти Амальгама Люкс відповідають вимогам Регламенту ЄС № 1223/2009 про безпеку косметичних продуктів і дозволені для продажу в Європейському Союзі.

Рецептури косметики ТОВ «Амальгам Люкс» – це давні традиції і секрети косметичного виробництва, передові технології і наукові досягнення в області косметології.
За результатами ранжирування повного переліку підприємств України відповідно до фінансово – економічних показників ТОВ «Амальгама Люкс» отримало почесне звання ЛІДЕР ГАЛУЗІ, отримавши Золото рейтингу в Україні серед великих і середніх підприємств за сумою показників фінансово-господарської діяльності: «Масштаби виробництва і платоспроможності», «соціальні показники «Ефективність використання ресурсів», «Інвестиційна привабливість» за основним видом діяльності – виробництво парфумерних та косметичних засобів.

Варто відзначити, що рейтинг підприємств є загальнонаціональним і повністю незалежним. Оцінка проводиться виключно на підставі офіційної державної статистики.

Національний сертифікат та медаль «ЛІДЕР ГАЛУЗІ» вручаються компаніям, які зарекомендували себе як надійні партнери, а їх діяльність внесла свій вклад в розвиток промисловості та економіки.